محل تبلیغات شما

چند روز پیش، ماشینم رو از جلوی در حیاط بردن! اعلام سرقت کردم و در کمتر از سه ساعت پیدا شد، در حالی که وسایل مهمشو باز کرده بودن و تقریبا یه جنازه به درد نخور رو توی پارکینگ گذاشته بودن! جایی که پیداش کردن 23 کیلومتر اون طرف تر از محل سرقت بود و یکی از شلوغترین معابر کرج که قدم به قدمش دوربین نصب هست و چندین بار تو همین مسیر به خاطر نداشتن کمربند یا سبقت یا چیز دیگه جریمه شدم! رو نگرفته بودن! یک هفته تمام از کار و زندگی افتادم تا ماشین رو ترخیص کنم و در این یک هفته بدترین توهین ها، تحقیرها، بداخلاقی ها، فسادها، رشوه گیری ها و . رو دیدم! و متاسفانه همه اینها رو از کلانتری و پلیس آگاهی هم دیدم! اوضاع مملکت اونجور که صدا و سیما میگه گل و بلبل نیست و همه مردم، از تمام اقشار گرفتار این بداخلاقی ها، فسادها و وظیفه نشناسی ها هستیم. از کجا معلوم اگر من در موقعیتش قرار بگیرم اختلاس نکنم و رشوه ندم و ی نکنم؟ مگر رییس بانکی که امروز گند اختلاس و فسادش در میاد تا دیروز عین من و شما توی این کشور زندگی نمیکرده و زندگی عادی نداشته؟ آدم محترمی نبوده و جلوی در و همسایه آبرو و اعتبار نداشته؟ اون هم از خود ما مردم بوده و قطعا اگر تو کوچه و خیابون ببینیمش از نظر ظاهری فرقی با خود ما نداره! افسر کلانتری به من گفت برو یکم خرت و پرت برای کلانتری بخر تا کارتو انجام بدم! عین جمله ای که گفت همین بود! و رفتاری که با سارقین توی کلانتری میشد اگر بهتر از من مال باخته نبود، بدتر هم نبود! به هر سازمانی از دادسرا، کلانتری، پاسگاه، پارکینگ، راهور و که پا گذاشتم، 50-60 تومن بابت کپی و پوشه و پرونده و تمبر و چی و چی به سه چهار برابر قیمت پیاده شدم و با خرج ماشین که جساب کنم، به اندازه قیمت ماشین که مدل پایین هم بود، پول خرج کردم، ناراحتی های عصبی و تحقیرها و . بماند. پله آخر افسر کلانتری ازم پرسید از سارق شکایت داری؟؟!!! توی دلم گفتم فقط دعا میکنم به هر شکلی که مردم جنازه ام هم دوباره گذرش به کلانتری و دادگاه و آگاهی نیفته!!! دوربین شما نبستن کمربند من رو هر روز چک میکنه و یه روز نبندم جریمه میکنه! اونوقت همون دوربین قادر نیست ی که 23 کیلومتر ماشین من رو راه برده رو بگیره و شما باید از من بپرسید که آیا از شکایت دارم! خدا لعنتتون کنه که اینجوری سرمایه ها و دارایی های این مملکت رو صرف میکنید و در قبال وظیفه ای که براش استخدام شدید و براتون هزینه شده هیچ مسئولیتی ندارید. افراد زیادی از همین پلیس و نیروی انتظامی و راهداری و مرزداری هستند که در سرما و گرما با عشق به مردم خدمت میکنن و بعضا از جون خودشون برای امنیت و رفاه این مردم میگذرن! نیروهایی که تو برف و سرما برای بازکردن جاده و کمک به مردم در راه مانده تلاش میکنن! مرزدارانی که هر لحظه در معرض حمله و از دست دادن جونشون هستن! شما هیثیت و فداکاری همه اینها رو خدشه دار میکنید! حدا ازتون نگذره!

شبا که ما میخوابیم آقا پلیسه هم میخوابه

دهه شصتی های بدبخت!!!

برداشت گندم از مزرعه نمونه کرج، 12 تن گندم در هکتار

رو ,کلانتری ,هم ,مردم ,ماشین ,توی ,و در ,من رو ,و چی ,ها و ,همه اینها

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها